Kufříky pro prvňáčky v Pleňském kraji
pro školní rok 2020/2021

Projekt Bezpečně do školy i do přírody naše agentura YASHICA ve spolupráci s krajskými úřady letos úspěšně realizovala ve třech krajích České republiky.

Poprvé se do projektu zapojil i Plzeňský kraj. Naše agentura zajistila ve spolupráci s krajským úřadem a partnery akce výrobu, balení a distribuci 5700 ks kufříků pro prvňáčky v celém Plzeňském kraji s velice zajímavým obsahem. Žáci prvních tříd tak měli milé překvapení pro jejich začátek školní docházky.

Plzeňský kraj a partneři z regionu Plzeňského kraje vytvořili pro každého prvňáčka v kraji kufřík plný dárků a užitečných pomůcek. Kufřík uvítaly jak děti, tak jejich rodiče. Součástí kufříku je i pracovní sešit a časopis v jednom - Pastelka Speciál. Tento sešit obsahuje rady do silničního provozu a zároveň milou zábavu v podobě her, vystřihovánek i omalovánek.

Obrázkovou publikaci o silničním provozu, vstupenky do míst se zábavou, praktické pomocníčky i vystřihovánky a omalovánky pro zábavu, i toto všechno v kufříku dostaly děti pro dobrý start do jejich nové životní etapy.

Všem partnerům tohoto projektu velice děkujeme za příjemnou spolupráci, zejména pak firmě Net4gas. Našim prvňáčkům přejeme dobrý start do nové etapy jejich života a těšíme se na příští kufřík pro rok 2021/22.

V Plzeňském kraji v roce 2020 byla akce realizována v rozsahu:

• 5 700 kufříků
  • 5 659 žáků