I letos dostali prvňáčci speciální kufřík v rámci akce
„Bezpečně! Do školy i do přírody“

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyReflexní vesta a mnoho drobností, které se prvňákům budou hodit. To je náplň speciálního kufříku, který byl malým školáčkům v Libereckém kraji rozdán první den školy v rámci akce "Bezpečně! Do školy i do přírody". Liberecký kraj si takových kufříků ve spolupráci s dalšími partnery pro letošní rok připravil 6 tisíc kusů.

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyKufříky mají školáčky zábavnou formou především poučit, jak se chovat v dopravním provozu. Obsahují proto hlavně bezpečnostní reflexní prvky, včetně vesty a na bezpečnost zaměřené časopisy. Děti v kufřících najdou i různé cukrovinky, poukázky, vstupenky nebo slevové kupony.

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyDíky podpoře partnerů se pod záštitou Libereckého kraje projekt opět setkal s úspěchem a kufříky udělaly radost všem prvňáčkům v Libereckém kraji.

Všem partnerům tohoto projektu velice děkujeme za příjemnou spolupráci, našim prvňáčkům přejeme dobrý start do nové etapy jejich života a těšíme se na příští kufřík pro rok 2019/20.

V Libereckém kraji byla akce realizována
v rozsahu:

• 25 dárků v jednom kufříku