Kufříky pro prvňáčky v Libereckém kraji
pro školní ro 2019/2020

Již třetím rokem Liberecký kraj ve spolupráci s partnery rozdával dárky prvňáčkům ve formě plného kufříku. Reflexní vesta, reflexní přívěsky a mnoho drobností, které se prvňákům budou hodit. To je náplň speciálního kufříku, který byl malým školáčkům v Libereckém kraji rozdán první den školy v rámci akce "Bezpečně do školy i do přírody". Liberecký kraj si takových kufříků ve spolupráci s dalšími partnery pro letošní rok připravil 6 tisíc kusů.

Kufříky mají školáčky zábavnou formou především poučit, jak se chovat v dopravním provozu. Obsahují proto hlavně bezpečnostní reflexní prvky, včetně vesty a na bezpečnost zaměřené časopisy. Děti v kufřících najdou i různé zdravé cukrovinky, poukázky, vstupenky nebo slevové kupony.

Díky podpoře dalších partnerů se pod záštitou Libereckého kraje projekt opět setkal s úspěchem a kufříky udělaly radost všem prvňáčkům v Libereckém kraji.

Všem partnerům tohoto projektu velice děkujeme za příjemnou spolupráci, našim prvňáčkům přejeme dobrý start do nové etapy jejich života a těšíme se na příští kufřík pro rok 2020/21.

V Libereckém kraji byla akce realizována v rozsahu:

• distribuce za 5 dnů do všech ZŠ Libereckého kraje

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírody Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírody Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírody

Z předávání kufříků prvňáčkům 2019

Předávání kufříků prvňáčkům - 2019 Předávání kufříků prvňáčkům - 2019