Kufříky pro prvňáčky Kraje Vysočina 2015

Projekt Bezpečně do školy i do přírody doprovází vysočinské prvňáčky do škol už čtvrtým rokem. Kraj Vysočina byl prvním regionem, se kterým jsme projekt kufříků odstartovali.

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyNaše agentura YASHICA za pomoci partnerů a za spolupráce s Krajem Vysočina připravuje prvňáčkům kraje milé přivítání do škol. Kufřík plný bezpečnostních pomůcek, potřeb pro školní docházku i milé překvapení formou "zdravých dobrot" potěší jak žáky prvních tříd tak i jejich rodiče.

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyV nové životní etapě našich dětí, které nastupují do první třídy, je v kufříku několik dárků, které pomohou při bezpečnosti na silnicích (reflexní prvky jako je vestička, reflexní přívěsek ještěrka a nebo reflexní páska). Do přírody si mohou vzít cyklistickou lékárničku, která je součástí kufříku. S vybavením do školy pomohou rozvrhy i pravítka. Omalovánky a pracovní časopis Pastelka Speciál zase nabízí rady do silničního provozu a zároveň milou zábavu.

Připravili jsme 7.000 ks kufříků, z nichž část byla také rozdělena mezi prvňáčky ve vybrané základní škole partnerského regionu Zakarpatské Ukrajiny, Masarykově škole v Užhorodě.

Všem partnerům tohoto projektu velice děkujeme za příjemnou spolupráci, našim prvňáčkům přejeme dobrý start do nové etapy jejich života a těšíme se na příští kufřík pro rok 2016/17.

Speciální vydání PASTELKY - Kraj Vysočina 2015V letošním roce 2015 byla akce realizována
v rozsahu:

• 23 dárků v jednom kufříku
  • distribuce za 4 dny do všech ZŠ Kraje Vysočina

Pastelka speciál Kraj Vysočina 2015 ke stažení:

Z předávání kufříků prvňáčkům 2015

Předávání kufříků prvňáčkům - 2015 Předávání kufříků prvňáčkům - 2015