Kufříky pro prvňáčky Kraje Vysočina 2016

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyProjekt Bezpečně do školy i do přírody byl již pátým rokem realizován v Kraji Vysočina. V tomto kraji se projekt realizoval úplně poprvé v roce 2012.

Naše agentura YASHICA za pomoci partnerů a za spolupráce s Krajem Vysočina opět přivítala prvňáčky v každé základní škole kraje Vysočina kufříkem plným bezpečnostních pomůcek, potřeb pro školní docházku i milých překvapení formou "zdravých dobrot".

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyV nové životní etapě našich dětí, které nastupují do první třídy, je v kufříků několik dárků, které pomohou při bezpečnosti na silnicích (reflexní prvky jako je vestička, reflexní přívěsek, nebo reflexní páska a další) nebo si ověří svoje znalosti v bezpečnosti silničního provozu v pracovním sešitě Ferda v autoškole, který dodala do kufříku společnost BESIP. Do přírody si mohou vzít cyklistickou lékárničku, která je součástí kufříku. S vybavením do školy pomohou rozvrhy i pravítka. Omalovánky a pracovní časopis Pastelka Speciál zase nabízí rady do silničního provozu a zároveň milou zábavu.

Připravili jsme 7.000 ks kufříků, z nichž část byla také rozdělena mezi prvňáčky ve vybrané základní škole partnerského regionu Zakarpatské Ukrajiny, Masarykově škole v Užhorodě.

Všem partnerům tohoto projektu velice děkujeme za příjemnou spolupráci, našim prvňáčkům přejeme dobrý start do nové etapy jejich života a těšíme se na příští kufřík pro rok 2016/17.
Poděkování zvlášť v Kraji Vysočina patří společnosti ASEKOL, GORDIC, ČEZ a NET4GAS

Speciální vydání PASTELKY - Kraj Vysočina 2016V letošním roce 2016 byla akce realizována
v rozsahu:

• 7.000 kufříků
  • 25 dárků v jednom kufříku
  • distribuce za 4 dny do všech ZŠ Kraje Vysočina

Pastelka speciál Kraj Vysočina 2016 ke stažení:

Z předávání kufříků prvňáčkům 2016

Předávání kufříků prvňáčkům - 2016 Předávání kufříků prvňáčkům - 2016
Předávání kufříků prvňáčkům - 2016

Z předávání kufříků prvňáčkům 2016 v Užhorodu

Předávání kufříků prvňáčkům - Užhorod 2016 Předávání kufříků prvňáčkům - Užhorod 2016