Kufříky pro prvňáčky Středočeského kraje 2016

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyProjekt Bezpečně do školy i do přírody naše agentura YASHICA ve spolupráci s krajskými úřady úspěšně realizovala ve třech krajích České republiky již minulých letech.

Poprvé se do projektu zapojil i Středočeský kraj. Naše agentura zajistila ve spolupráci s krajským úřadem a partnery akce výrobu, balení a distribuci 18.250 ks kufříků pro prvňáčky v celém Středočeském kraji s velice zajímavým obsahem. Žáci prvních tříd tak měli milé překvapení pro první den jejich školní docházky.

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyStředočeský kraj a partneři z regionu Středočeského kraje vytvořili pro každého prvňáčka v kraji kufřík plný dárků a užitečných pomůcek. Kufřík uvítaly jak děti, tak jejich rodiče. Součástí kufříku je i pracovní sešit a časopis v jednom - Pastelka Speciál. Tento sešit obsahuje rady do silničního provozu a zároveň milou zábavu v podobě her, vystřihovánek i omalovánek.

Bezpečnostní pomůcky do silničního provozu, vstupenky do míst se zábavou, ochutnávka "zdravých dobrot" i hračky pro šikovné ruce prvňáčků, i toto všechno v kufříku dostaly děti pro dobrý start do jejich nové životní etapy.

Připravili jsme 18.250 ks kufříků, které byly distribuovány během pěti dnů na všechny základní školy ve Středočeském kraji pro žáky prvních tříd.

Všem partnerům tohoto projektu velice děkujeme za příjemnou spolupráci, našim prvňáčkům přejeme dobrý start do nové etapy jejich života a těšíme se na příští kufřík pro rok 2017/18.

Ve Středočeském kraji byla akce realizována
Speciální vydání PASTELKY - Středočeský kraj 2016v rozsahu:

• 18.250 kufříků
  • distribuce za 5 dnů do všech ZŠ
    Středočeského kraje

Pastelka speciál Středočeský kraj 2016 ke stažení:

Z předávání kufříků prvňáčkům 2016

Předávání kufříků prvňáčkům - 2016 Předávání kufříků prvňáčkům - 2016