Kufříky pro prvňáčky Libereckého kraje 2016

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyProjekt Bezpečně do školy i do přírody naše agentura YASHICA ve spolupráci s krajskými úřady úspěšně realizovala ve třech krajích České republiky již minulých letech.

V roce letošním se projektu účastní také Liberecký kraj a svým prvňáčkům tak připraví milé přivítání pro první den jejich školní docházky. Liberecký kraj a partneři z regionu Libereckého kraje vytvořili pro každého prvňáčka v kraji kufřík plný dárků a užitečných pomůcek. Kufřík uvítají jak děti, tak jejich rodiče.

Kufřík pro bezpečný pohyb dětí na cestě do školy i do přírodyPro vyšší bezpečnost v silničním provozu zde děti najdou například reflexní vestičku, reflexní pásku nebo odrazové světýlko. Do nepohody při cestě do přírody pláštěnku v podobě přívěsku. Součástí kufříku je i pracovní sešit a časopis v jednom - Pastelka Speciál. Tento sešit obsahuje rady do silničního provozu a zároveň milou zábavu v podobě her, vystřihovánek i omalovánek.

Bezpečnostní pomůcky do silničního provozu, vstupenky do míst se zábavou, ochutnávka "zdravých dobrot i hračky pro šikovné ruce prvňáčků, i toto všechno v kufříku dostaly děti pro dobrý start do jejich nové životní etapy.

Připravili jsme 5.500 ks kufříků které byly distribuovány během pěti dnů na všechny základní školy v Libereckém kraji.

Všem partnerům tohoto projektu velice děkujeme za příjemnou spolupráci, našim prvňáčkům přejeme dobrý start do nové etapy jejich života a těšíme se na příští kufřík pro rok 2016/17.

V Libereckém kraji byla akce realizována
Speciální vydání PASTELKY - Liberecký kraj 2016v rozsahu:

• 23 dárků v jednom kufříku
  • distribuce za 5 dnů do všech ZŠ Libereckého kraje